KONGRE HAKKINDA

KONGREYE DAVET

Değerli Kozmetik Sektörü Paydaşları,

16-18 Aralık 2024 tarihleri arasında Titanic Deluxe Belek, Antalya'da KÜAD (Kozmetik Üreticileri ve Araştırmacıları Derneği) tarafından gerçekleştirilecek olan 8. Uluslararası Kozmetik Kongresi'ne sizleri davet etmekten mutluluk duyarız.

Bu yılki kongremizin gündemini, "Biyoteknolojinin Kozmetik Sektöründeki Etkisi" oluşturuyor. Bu buluşmada, biyoteknolojinin kozmetik ürün geliştirmeye nasıl katkı sağladığını, yenilikçi biyoteknolojik malzemeler ve formülasyonları, sürdürülebilir ve çevre dostu kozmetik ürünleri ve kişiselleştirilmiş kozmetik ve cilt bakımını konuşacağız.

Bu kongre, kozmetik sektörünün önde gelen isimleri, akademisyenler, kamu kurum ve kuruluş temsilcileri ve girişimciler için mükemmel bir fırsat sunmaktadır. Bilgi alışverişinde bulunabilir, yeni bağlantılar kurabilir ve iş birliği fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Kongre programı, ilgi alanlarınıza ve uzmanlıklarınıza göre özelleştirilebilir sunumlar ve atölyeler ile dolu.

Biyoteknoloji, cildin sınırlarını zorlayan yenilikleri keşfetmek için mucizeler sunuyor. Bu kongreye katılarak biyoteknolojinin kozmetik sektörünü nasıl dönüştürdüğüne tanık olun ve cildin gençlik iksirini, doğanın gücünden ilham alan en son yenilikçi aktif maddeleri ve kişiye özel cilt bakımı çözümlerinin geleceğini birlikte şekillendirin.


Fuat ARSLAN
Kongre Başkanı
Levent KAHRIMAN
KÜAD Yön. Kur. Başkanı